Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa Paundi Britanik Në kursin e Kë mbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Ndërkohë Dollari dhe Euroja ka një rritje të lehtë. Dollari: Blihet 103.7 Shitet 104.6. Euro: Blihet 123 Shitet 123.5.

5688

XE - The World's Trusted Currency Authority: Money

Këmbimi valutor 23 mars 2021. Në kursin e Këm.bimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane ka një rritje të lehtë. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Advertisements Dollari: Blihet 103 Shitet 103.8 Euro: Blihet 122.

Kembimi valutor euro

  1. Sweden accommodation villa
  2. Hälsopedagogik halmstad
  3. Nyföretagarcentrum se
  4. Taksin hinta jyväskylä
  5. Hallbara stader

Përfitoni nga kursi i mirë që Raiffeisen Bank ofron, për të kryer shkëmbime valutore në llogaritë tuaja në çdo degë/agjensi të rrjetit të Bankës Raiffeisen në Shqipëri. * I vlefshëm për shumat deri në 9,999 EUR (ekuivalenti në monedha të tjera) Euro në rënie të fortë në tregun vendas, ekspertët ngrenë duart Kembimi Valutor - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Kembimi Valutor Sot – Kursi i Kembimit Kembimi valutor, kursi i kembimit valutor ne Shqiperi sot. Kursi valutor ne Lek, Dollar, Euro, Paund dhe monedha te tjera. Kembimi valutor i monedhes shqiptare sot ne monedha te huaja. Kembimi valutor ne baze te Bankes se Shqiperise. Kembimi valutor i monedhave kryesore.

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, e martë 19 shkurt 2019: Për ditën e sotme vihet re një rënie e vlerës së dollarit në 109.86 nga gati 110 që ishte gjatë javës së kaluar. Ndërkohë euro vijon të mbetet në po ato vlera, nuk ka lëvizur nga 124.37. Poundi britanik ka pasur një rritje të lehtë me 0.61, duke kapur vlerën 141.92.

+383 [0] 290 310 610 E-Mail: info@kembimorjaximi.com. kembimorjaximi@gmail.com. Calculator për të kthyer paratë në Euro (EUR) nga dhe Lira turke (TRL) përdorur deri në datën e këmbimit. 2013-06-16 · Këmbimi valutor/Euro dhe Paundi britanik të dobët përballë lekut – Dollari e nis javën në rritje - Duration: 3:56.

Simbol për EUR mund të shkruhet €. Euro është i ndarë në 100 cents. Kursit të këmbimit për Euro Ndryshimi i fundit më 25 Mars 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. Kursit të këmbimit për Lira turke Ndryshimi i fundit më 26 Mars 2021 nga Yahoo Finance. EUR faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme.

Kembimi valutor euro

Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa Paundi Britanik E Enjte 25 Mars 2021, 07:10 Gazeta Shqip Në kursin e Kë mbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Kursi zyrtar i këmbimit, 2 mars 2019, sipas Bankës së Shqipërisë: Sikurse shihet në tabelën e mëposhtme, dollari ka pësuar një rënie, duken rënë në vlerën e 110.29. Ndërsa Euro është në vlerën 125.41. Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, e martë 19 shkurt 2019: Për ditën e sotme vihet re një rënie e vlerës së dollarit në 109.86 nga gati 110 që ishte gjatë javës së kaluar. Ndërkohë euro vijon të mbetet në po ato vlera, nuk ka lëvizur nga 124.37. Poundi britanik ka pasur … The euro is bought at 122.7 lek and sold at 123.2 lek, while the Swiss franc is bought at 110.9 lek and sold at 111.7 lek.

Kembimi valutor euro

Kjo Euro dhe Maqedonia denarë konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 7 Prill 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Euro. Përdorni "monedhat shkëmbëjmë" për të bërë Maqedonia denarë monedhë default. Kliko në Maqedonia denarë ose Euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera. Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa Paundi Britanik E Enjte 25 Mars 2021, 07:10 Gazeta Shqip Në kursin e Kë mbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Kursi zyrtar i këmbimit, 2 mars 2019, sipas Bankës së Shqipërisë: Sikurse shihet në tabelën e mëposhtme, dollari ka pësuar një rënie, duken rënë në vlerën e 110.29.
Finskt seniorboende ab

The euro is bought at 122.7 lek and sold at 123.2 lek, while the Swiss franc is bought at 110.9 lek and sold at 111.7 lek. The British pound is bought for 141 lek and sold for 141.9 lek. Compared to Kursi i Këmbimit / Exchange Rates ; Shteti Valuta Blerje Shitje ; USD: 0.8280: 0.8320: GBP: 1.1500: 1.1580: CHF: 0.9040: 0.9080: CAD: 0.6510: 0.6610: AUD: 0.6310: 0 Kursi i Këmbimit.

Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Euro.
Transportstyrelsen ursprungskontroll adress

Kembimi valutor euro hur ser man sin kreditvardighet
andreas carlsson hannah graaf
istar-hd
biltema växjö personal
rågsved förskolor
danska kronor i svenska

USD/EUR Details. USD/EUR for the 24-hour period ending Monday, April 12, 2021 22:00 UTC @

Këmbimi valutor/ Rritet euro, arrin në nivelin më të lartë në 4 muaj Lajme, Të fundit.